Whatsapp Cloud API (1.0.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Delete
fi: Poista

en: Description
fi: Kuvaus

en: Language
fi: Kieli

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Image
fi: Kuva

en: Created
fi: Luotu

en: User role
fi: Käyttäjärooli

en: Authored by
fi: Kirjoittanut

en: Filter by
fi: Suodata

en: Changed
fi: Muuttunut

en: @type: deleted %title.
fi: @type: poistettiin %title.

en: Language code
fi: Kielikoodi

en: Restrict to the selected roles
fi: Rajoita valittuihin rooleihin

en: The username of the content author.
fi: Sisällön luojan käyttäjänimi.
