Whatsapp Cloud API (1.0.0-alpha1) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Delete
is: Strika

en: Description
is: Lýsing

en: Language
is: Mál

en: - None -
is: - Einki -

en: Created
is: Stovnað

en: Authored by
is: Skrivað hevur

en: @type: deleted %title.
is: @type: strikaði %title.

en: Language code
is: Málkota
