Whatsapp Cloud API (1.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (15 entries)

en: Title
gl: Título

en: Delete
gl: Borrar

en: Description
gl: Descrición

en: Language
gl: Idioma

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Image
gl: Imaxe

en: Created
gl: Creado

en: User role
gl: Rol de usuario

en: Authored by
gl: Creado por

en: Filter by
gl: Filtrar por

en: Changed
gl: Cambiado

en: @type: deleted %title.
gl: @type: eliminado %title.

en: Language code
gl: Código do idioma

en: Restrict to the selected roles
gl: Restrinxir aos roles seleccionados

en: The username of the content author.
gl: O nome de usuario do autor do contido.
