Whatsapp Cloud API (1.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (20 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Delete
hu: Törlés

en: Description
hu: Leírás

en: Language
hu: Nyelv

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Image
hu: Kép

en: ID
hu: Azonosító

en: Created
hu: Létrehozva

en: User role
hu: Felhasználói szerepkör

en: Authored by
hu: Szerző

en: Filter by
hu: Szűrés e szerint:

en: Changed
hu: Módosítva

en: @type: deleted %title.
hu: @type: %title törölve lett.

en: Language code
hu: Nyelvkód

en: Restrict to the selected roles
hu: Korlátozás a kiválasztott szerepkörökre

en: Social
hu: Közösségi

en: The username of the content author.
hu: A tartalom szerzőjének felhasználóneve.

en: Include the anonymous user.
hu: A Névtelen felhasználó belefoglalása.

en: The time that the entity was created.
hu: Az entitás létrehozásának ideje.

en: The time that the entity was last edited.
hu: Az entitás utolsó módosításának ideje.
