Whatsapp Cloud API (1.0.0-alpha1) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Title
is: Titill

en: Delete
is: Eyða

en: Description
is: Lýsing

en: Language
is: Tungumál

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Image
is: Mynd

en: ID
is: Kenni

en: Created
is: Stofnað

en: Authored by
is: Höfundur

en: Language code
is: Tungumálskóði
