Whatsapp Cloud API (1.0.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (19 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Delete
ja: 削除

en: Description
ja: 説明

en: Language
ja: 言語

en: - None -
ja: - なし -

en: Image
ja: 画像

en: Created
ja: 作成

en: User role
ja: 役割

en: Authored by
ja: 投稿者

en: Filter by
ja: フィルター

en: Changed
ja: 変更済

en: @type: deleted %title.
ja: @type: %titleが削除されました。

en: Language code
ja: 言語コード

en: Restrict to the selected roles
ja: 選択した役割にユーザーを制限

en: Access token
ja: アクセストークン

en: The username of the content author.
ja: コンテンツ投稿者のユーザー名。

en: Include the anonymous user.
ja: 匿名ユーザーを含む。

en: The time that the entity was created.
ja: エンティティが作られた時刻

en: The time that the entity was last edited.
ja: エンティティが前回編集された時刻
