Whatsapp Cloud API (1.0.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Description
jv: Katrangan

en: Language
jv: Basa

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Image
jv: Gambar

en: Created
jv: Digawé

en: Authored by
jv: Ditulis dening

en: @type: deleted %title.
jv: @type: dibusak %title.

en: Language code
jv: Kode bāsā
