Whatsapp Cloud API (1.0.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Description
kk: Сипаттама

en: Language
kk: Тіл

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Image
kk: Сурет

en: Created
kk: Құрылған

en: Authored by
kk: Автор

en: @type: deleted %title.
kk: @type: %title жойылды.

en: Language code
kk: Тілдің коды
