Whatsapp Cloud API (1.0.0-alpha1) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Delete
km: លុប

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Language
km: ភាសា

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Authored by
km: និពន្ធ​ដោយ​

en: @type: deleted %title.
km: @type ៖ បាន​លុប %title ។

en: Language code
km: កូដ​ភាសា
