Whatsapp Cloud API (1.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (15 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Delete
lv: Dzēst

en: Description
lv: Apraksts

en: Language
lv: Valoda

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Image
lv: Attēls

en: Created
lv: Izveidots

en: User role
lv: Lietotāja loma

en: Authored by
lv: Autors

en: Filter by
lv: Atlasīt pēc

en: Changed
lv: Labots

en: @type: deleted %title.
lv: @type: dzēsts '%title'.

en: Language code
lv: Valodas kods

en: Restrict to the selected roles
lv: Ierobežot tikai atlasītajām lomām

en: The username of the content author.
lv: Satura autora lietotājvārds.
