Whatsapp Cloud API (1.0.0-alpha1) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Authored by
my: ရေးသားသူ

en: Language code
my: ဘာသာစကားသင်္ကေတ
