Whatsapp Cloud API (1.0.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Delete
oc: Suprimir

en: Description
oc: Descripcion

en: Language
oc: Lenga

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Image
oc: Imatge

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Authored by
oc: Escrich per

en: Changed
oc: Modificat

en: @type: deleted %title.
oc: @type  : %title suprimit.

en: Language code
oc: Còde de la lenga

en: Restrict to the selected roles
oc: Restrénher als ròtles seleccionats

en: UUID
oc: Identificant universal unic (UUID)
