Whatsapp Cloud API (1.0.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (16 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Delete
ro: Șterge

en: Description
ro: Descriere

en: Language
ro: Limba

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Image
ro: Imagine

en: Created
ro: Creat

en: User role
ro: Rol utilizator

en: Authored by
ro: Autor

en: Filter by
ro: Filtrare dupa

en: Changed
ro: Schimbat

en: @type: deleted %title.
ro: @type: %title șters.

en: Language code
ro: Codul limbii

en: Restrict to the selected roles
ro: Restricționat la rolurile selectate

en: The username of the content author.
ro: Numele de utilizator al autorului conținutului.

en: Include the anonymous user.
ro: Include utilizatorul anonim.
