Whatsapp Cloud API (1.0.0-alpha1) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Language
si: භාෂාව

en: Image
si: රූපය
