Whatsapp Cloud API (1.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Description
sk: Popis

en: Language
sk: Jazyk

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Image
sk: Obrázok

en: Created
sk: Vytvorené

en: User role
sk: Kategória používateľa

en: Authored by
sk: Autor

en: Filter by
sk: Filtrovať podľa

en: Changed
sk: Zmenené

en: @type: deleted %title.
sk: @type: odstránené %title.

en: Language code
sk: Kód jazyka

en: Restrict to the selected roles
sk: Obmedziť na vybrané kategórie používateľov

en: The username of the content author.
sk: Používateľské meno autora obsahu.
