Whatsapp Cloud API (1.0.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Description
sl: Opis

en: Language
sl: Jezik

en: Image
sl: Slika

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Authored by
sl: Avtor

en: @type: deleted %title.
sl: @type: zbrisano %title.

en: Language code
sl: Koda jezika
