Whatsapp Cloud API (1.0.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Delete
sq: Fshij

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Language
sq: Gjuha

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Created
sq: Krijuar

en: Authored by
sq: Krijuar nga

en: @type: deleted %title.
sq: @type: u eleminua %title.

en: Language code
sq: Kodi i gjuhës
