Whatsapp Cloud API (1.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (17 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Delete
sv: Radera

en: Description
sv: Beskrivning

en: Language
sv: Språk

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Image
sv: Bild

en: Created
sv: Skapad

en: User role
sv: Användarroll

en: Authored by
sv: Författad av

en: Filter by
sv: Filtrera på

en: Changed
sv: Ändrad

en: @type: deleted %title.
sv: @type: raderade %title.

en: Language code
sv: Språkkod

en: Restrict to the selected roles
sv: Begränsa till valda roller

en: The username of the content author.
sv: Användarnamnet för innehållets författare.

en: The time that the entity was created.
sv: Tiden då objektet skapades.

en: The time that the entity was last edited.
sv: Tiden då objektet senast redigerades.
