Whatsapp Cloud API (1.0.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (13 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Delete
ta: அழி

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Language
ta: மொழி

en: - None -
ta: - இல்லை -

en: Image
ta: படம்

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: User role
ta: பயனர் பங்கு

en: Authored by
ta: எழுத்தாளர்

en: Filter by
ta: வடிகட்டி மூலம்

en: Changed
ta: மாற்றப்பட்டது

en: @type: deleted %title.
ta: @type:  %title நீக்கப்பட்டது.

en: Language code
ta: மொழி குறிமுறை
