Whatsapp Cloud API (1.0.0-alpha1) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Delete
te: తొలగించు

en: Description
te: వివరణ

en: Language
te: భాష

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Image
te: బొమ్మ

en: Created
te: సృష్టితం

en: Language code
te: భాషా సంకేతం
