Whatsapp Cloud API (1.0.0-alpha1) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Delete
th: ลบ

en: Description
th: คำอธิบาย

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: ID
th: ไอดี

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Authored by
th: โพสต์โดย

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: @type: deleted %title.
th: @type: ลบ %title.

en: The username of the content author.
th: ชื่อผู้ใช้งานของผู้เขียนเนื้อหา
