Whatsapp Cloud API (1.0.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (20 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Delete
uk: Видалити

en: Description
uk: Опис

en: Language
uk: Мова

en: - None -
uk: - Немає -

en: Image
uk: Зображення

en: Created
uk: Створено

en: User role
uk: Роль користувача

en: Authored by
uk: Автор

en: Filter by
uk: Фільтрувати за

en: Changed
uk: Змінено

en: @type: deleted %title.
uk: @type: %title видалено.

en: Language code
uk: Код мови

en: Restrict to the selected roles
uk: Обмежувати лише за вибраними ролями

en: Access token
uk: Токен доступу

en: Social
uk: Суспільний

en: The username of the content author.
uk: Ім'я користувача автора матеріалу.

en: Include the anonymous user.
uk: Додавати анонімного користувача.

en: The time that the entity was created.
uk: Час створення сутності.

en: The time that the entity was last edited.
uk: Час останнього редагування сутності.
