Whatsapp Cloud API (1.0.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Delete
vi: Xóa

en: Description
vi: Mô tả

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: - None -
vi: - Không -

en: Image
vi: Ảnh

en: ID
vi: Mã

en: Created
vi: Tạo bởi

en: User role
vi: Vai trò của người dùng

en: Authored by
vi: Tạo bởi

en: Filter by
vi: Lọc theo

en: Changed
vi: Đã thay đổi

en: @type: deleted %title.
vi: @type: đã xóa %title.

en: Language code
vi: Mã ngôn ngữ
