Whiteboard (2.0.1) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Not found
uk: Не знайдено

en: Installed
uk: Встановлено

en: Saved.
uk: Збережено.

en: Canvas
uk: Полотно

en: Whiteboard
uk: Дошка
