WhiteCanvas (8.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Content
ca: Contingut

en: Help
ca: Ajuda

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Sticky
ca: Estàtic

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Secondary tabs
ca: Pestanyes secundàries

en: Highlighted
ca: Destacat
