WhiteCanvas (8.x-1.0-beta1) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Help
it: Aiuto

en: Back to Top
it: Torna in cima

en: Header
it: Intestazione

en: Footer
it: Piè di pagina

en: General Settings
it: Impostazioni generali

en: Sticky
it: Sempre in cima

en: Primary tabs
it: Schede primarie

en: Secondary tabs
it: Schede secondarie

en: Highlighted
it: Evidenziato
