WhiteCanvas (8.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Back to Top
nl: Terug naar boven

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: General Settings
nl: Algemene instellingen

en: Right Sidebar
nl: Rechter zijbalk

en: Sticky
nl: Vastgeplakt (sticky)

en: Left Sidebar
nl: Linker zijbalk

en: Primary tabs
nl: Primaire tabs

en: Secondary tabs
nl: Secundaire tabs

en: Secondary Menu
nl: Secundaire menu

en: Highlighted
nl: Geaccentueerd
