WhiteCanvas (8.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Content
sk: Obsah

en: Help
sk: Pomoc

en: Back to Top
sk: Ísť nahor

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: General Settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Sticky
sk: Prilepený v zozname

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: Highlighted
sk: Zvýraznené
