WhiteCanvas (8.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Content
uk: Вміст

en: Help
uk: Довідка

en: Back to Top
uk: Нагору

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: General Settings
uk: Загальні налаштування

en: Right Sidebar
uk: Права бічна панель

en: Sticky
uk: Прикріплені

en: Left Sidebar
uk: Ліва бічна панель

en: Navigation Bar
uk: Панель навігації

en: Primary tabs
uk: Основні вкладки

en: Secondary tabs
uk: Другорядні вкладки

en: Secondary Menu
uk: Другорядне меню

en: Highlighted
uk: Виділено
