WhiteCanvas (8.x-1.0-beta2) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: General Settings
bo: གཞི་རྩའི་སྒྲིག་འགོད།

en: Sticky
bo: གྲས་མགོར་འཇོག་པ

en: Primary tabs
bo: རྩ་བའི་ཤོག་བྱང

en: Secondary tabs
bo: ཤོག་བྱང་ཕལ་བ

en: Highlighted
bo: མངོན་གསལ་ཅན
