WhiteCanvas (8.x-1.0-beta2) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Content
hu: Tartalom

en: Help
hu: Súgó

en: Back to Top
hu: Vissza a tetejére

en: Header
hu: Fejléc

en: Footer
hu: Lábléc

en: General Settings
hu: Általános beállítások

en: Right Sidebar
hu: Jobb oldalsáv

en: Sticky
hu: Kiemelt

en: Left Sidebar
hu: Bal oldalsáv

en: Primary tabs
hu: Elsődleges fülek

en: Secondary tabs
hu: Másodlagos fülek

en: Theme Specific Settings
hu: Smink-specifikus beállítások

en: Highlighted
hu: Kiemelt
