WhiteCanvas (8.x-1.0-beta2) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: Home
pt: Início

en: Content
pt: Conteúdo

en: Help
pt: Ajuda

en: Back to Top
pt: De volta ao topo

en: Header
pt: Cabeçalho

en: Footer
pt: Rodapé

en: General Settings
pt: Configurações Gerais

en: Right Sidebar
pt: Barra lateral direita

en: Sticky
pt: Destacado

en: Left Sidebar
pt: Barra lateral esquerda

en: Primary tabs
pt: Abas primárias

en: Secondary tabs
pt: Abas secundárias

en: Secondary Menu
pt: Menu Secundário

en: Highlighted
pt: Destacado
