WhiteCanvas (8.x-1.0-beta2) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Content
ru: Содержимое

en: Help
ru: Справка

en: Back to Top
ru: Вернуться в начало

en: Header
ru: Шапка

en: Footer
ru: Подвал

en: General Settings
ru: Основные параметры

en: Sticky
ru: Прикреплено

en: Primary tabs
ru: Главные вкладки

en: Secondary tabs
ru: Дополнительные вкладки

en: Secondary Menu
ru: Второстепенное меню

en: Highlighted
ru: Подсвеченные
