WhiteCanvas (8.x-1.0-beta3) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: General Settings
gl: Configuración xeral

en: Sticky
gl: Pegañoso

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias
