WhiteCanvas (8.x-1.0-beta3) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Back to Top
lt: Pereiti į viršų

en: Sticky
lt: Prikabintas viršuje

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės
