WhiteCanvas (8.x-1.0-beta3) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Back to Top
pl: Powrót na górę

en: General Settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Sticky
pl: Przyklejony

en: Primary tabs
pl: Zakładki podstawowe

en: Secondary tabs
pl: Zakładki dodatkowe
