WhiteCanvas (8.x-1.0-beta3) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Home
fa: خانه

en: General Settings
fa: تنظیمات عمومی

en: Sticky
fa: چسبانک

en: Primary tabs
fa: تب‌های اولیه

en: Secondary tabs
fa: تب‌های ثانویه
