WhiteCanvas (8.x-1.0-beta3) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: General Settings
ro: Setări generale

en: Sticky
ro: Lipicios

en: Primary tabs
ro: Filele principale

en: Secondary tabs
ro: Taburi secundare
