WhiteCanvas (8.x-1.0-beta3) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Home
tr: Anasayfa

en: Back to Top
tr: En üste git

en: General Settings
tr: Genel ayarlar

en: Sticky
tr: Kalıcı

en: Primary tabs
tr: Birincil sekmeler

en: Secondary tabs
tr: İkincil sekmeler
