WhiteCanvas (8.x-1.0-beta2) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Content
ja: コンテンツ

en: Help
ja: ヘルプ

en: Back to Top
ja: トップに戻る

en: Header
ja: ヘッダー

en: Footer
ja: フッター

en: General Settings
ja: 基本設定

en: Sticky
ja: 固定

en: Primary tabs
ja: プライマリータブ

en: Secondary tabs
ja: セカンダリータブ

en: Highlighted
ja: ハイライト
