WhiteCanvas (8.x-1.0-beta3) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: General Settings
lv: Vispārējie uzstādījumi

en: Sticky
lv: Uzlīme

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes
