White Label (8.x-2.0-beta1) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: User interface
fa: رابط کاربری

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Site name
fa: نام سایت

en: Site slogan
fa: شعار سایت

en: Custom
fa: سفارشی

en: Owner
fa: مالک

en: Token
fa: توکن

en: The changes have been saved.
fa: تغییرات ذخیره شد.

en: Color scheme
fa: طرح رنگ

en: Color set
fa: مجموعه رنگ

en: About
fa: درباره

en: Default theme
fa: پوسته پیش‌فرض

en: The name of the site.
fa: نام سایت.

en: The slogan of the site.
fa: شعار سایت
