White Label (8.x-2.0-beta1) - en to fi translation catalogue (18 entries)

en: User interface
fi: Käyttöliittymä

en: Settings
fi: Asetukset

en: Site name
fi: Sivuston nimi

en: Site slogan
fi: Sivuston iskulause

en: Custom
fi: Oma

en: Owner
fi: Omistaja

en: Token
fi: Muuttuja

en: The changes have been saved.
fi: Muutokset on tallennettu.

en: Color scheme
fi: Värivalikoima

en: Color set
fi: Värisarja

en: About
fi: Tietoja

en: Default theme
fi: Oletusteema

en: The name of the site.
fi: Sivuston nimi.

en: Lock
fi: Lukitse

en: The slogan of the site.
fi: Sivuston iskulause.

en: Unlock
fi: Avaa lukitus

en: Site logo
fi: Sivuston logo

en: The username of the content author.
fi: Sisällön luojan käyttäjänimi.
