White Label (8.x-2.0-beta2) - en to dz translation catalogue (10 entries)

en: User interface
dz: ངོས་འདྲ་བ་ལག་ལེན་འཐབ།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Site name
dz: ས་ཁོངས་མིང་།

en: Site slogan
dz: ས་ཁོངས་འབོ་ཚིག

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་

en: Color scheme
dz: ཚོས་གཞིའི་འཆར་ལས་

en: Color set
dz: ཚོས་གཞིའི་གཞི་སྒྲིག་
