White Label (8.x-2.0-beta2) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: User interface
eo: Uzanta interfaco

en: Content
eo: Enhavo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Settings
eo: Agordoj

en: Site name
eo: Reteja nomo

en: Site slogan
eo: Slogano de retejo

en: Custom
eo: Propra

en: Color scheme
eo: Kolorskemo

en: Color set
eo: Koloraro
