White Label (8.x-2.0-beta2) - en to gl translation catalogue (19 entries)

en: User interface
gl: Interface de usuario

en: Content
gl: Contido

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Settings
gl: Axustes

en: Site name
gl: Nome do sitio

en: Site slogan
gl: Eslogan do sitio

en: Custom
gl: Personalizado

en: Owner
gl: Propietario

en: Token
gl: Símbolos

en: Color scheme
gl: Esquema de cores

en: Color set
gl: Xogo de cores

en: About
gl: Información

en: Default theme
gl: Tema predeterminado

en: The name of the site.
gl: O nome do sitio.

en: Lock
gl: Bloquear

en: The slogan of the site.
gl: O eslogan do sitio

en: Unlock
gl: Desbloquear

en: The username of the content author.
gl: O nome de usuario do autor do contido.
