White Label (8.x-2.0-beta2) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: User interface
gu: વપરાશકર્તા ઈન્ટરફેસ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Site name
gu: સાઈટ ની ઓળખ

en: About
gu: વિશે

en: Default theme
gu: મૂળભૂત થીમ
