White Label (8.x-2.0-beta2) - en to lv translation catalogue (18 entries)

en: User interface
lv: Lietotāja saskarne

en: Content
lv: Saturs

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Site name
lv: Vietnes nosaukums

en: Site slogan
lv: Vietnes devīze

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Owner
lv: Īpašnieks

en: Token
lv: Marķieris

en: Color scheme
lv: Krāsu palete

en: Color set
lv: Krāsu kopa

en: About
lv: Par

en: Default theme
lv: Noklusējuma tēma

en: The name of the site.
lv: Vietnes nosaukums.

en: The slogan of the site.
lv: Vietnes sauklis.

en: Site logo
lv: Vietnes logo

en: The username of the content author.
lv: Satura autora lietotājvārds.
