White Label (8.x-2.0-beta2) - en to oc translation catalogue (17 entries)

en: User interface
oc: Interfàcia de l'utilizaire

en: Content
oc: Contengut

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Settings
oc: Paramètres

en: Site name
oc: Nom del site

en: Site slogan
oc: Eslogan del site

en: Custom
oc: Personalizat

en: Owner
oc: Proprietari

en: Token
oc: Geton (token)

en: Color scheme
oc: Esquèma de couleurs

en: Color set
oc: Jòc de colors

en: About
oc: A prepaus

en: Default theme
oc: Tèma per defaut

en: The name of the site.
oc: Lo nom del site.

en: The slogan of the site.
oc: Lo slogan del site.

en: Site logo
oc: Logo del site
