White Label (8.x-2.0-beta2) - en to vi translation catalogue (18 entries)

en: User interface
vi: Giao diện người dùng

en: Content
vi: Nội dung

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Site name
vi: Tên website

en: Site slogan
vi: Khẩu hiệu của hệ thống

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Owner
vi: Chủ sở hữu

en: Color scheme
vi: Phối màu

en: Color set
vi: Bộ màu

en: About
vi: Giới thiệu

en: Default theme
vi: Giao diện mặc định

en: The name of the site.
vi: Tên site

en: Lock
vi: Khoá

en: The slogan of the site.
vi: Khẩu hiệu của site

en: Unlock
vi: Bỏ khoá

en: Site logo
vi: Logo trang web
